Yaşam

Evrimsel yolculuğun yeni bir boyutu: Gerçek Portalı

Yüzlerce yıl önce Arşimet, evrenin her yerinde canlıların olduğunu söylemişti. Geldiğimiz noktada birileri hala, şu anki kapasitemizin sınırlarını tam olarak anlamaya yetmediği bu devasa dünyanın sadece bizim için yaratıldığı konusunda ısrar ediyor.

Sizce de dünyamızın insanlar tarafından yok olmaya sürüklendiği bu çağda çözümlemeye ulaşmak ve evrenselliğe ulaşmak için gerekli adımları atmanın zamanı gelmedi mi?

Çağlar değiştikçe, teknoloji ve bilim geliştikçe, bilgisi artan insanlığın artık daha farklı ve derin sorularla uğraşması gerekmez mi?

Ülkeleri bir çırpıda haritadan silip süpürecek silahların olduğu bir dünyada, odaklanmak yerine içimizdeki mutlak güce ulaşmayı hedefleyip bilinç seviyemizi yükselttiğimiz yeni bir yolculuğa hazırlanmak daha iyi olmaz mıydı? maddi konularda?

Haktan Akdoğan’ın yazdığı Hakikat Kapısı ile evrim yolculuğumuzun bir sonraki boyutuna giden yolu okuyucularına anlatıyor. Bireysel ve kolektif değişimin/dönüşümün de hikayesi olan bu gezi, odaklanmamız gereken konulara dikkat çekiyor.

Sayfa: 312

Kitaptan…

“Dünyadaki birçok şey olumsuz görünse de, uyanmış olanlar için bir süre sonra kaosun yerini bilgelik alacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu