Haber

En İyi Tatilin Suriye’de Yapıldığını İddia Eden Kullanıcıdan 7000 TL’lik Mezuniyete: Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. ‘Hayatımın en güzel bayramı’ diyerek Suriye tatilinden kareler paylaşan kullanıcıdan, Çırağan Sarayı’ndaki 300 Euro’luk mezuniyet törenine katılan TikTok kullanıcısına… Hızlandırılmış TikTok varyantı ile şunları yapmanızı sağlıyoruz: 5 dakikada tüm bahislerde ustalaşın. İşte bu haftanın en iyi TikTok etkinlikleri.

1- Bir TikTok kullanıcısının kız arkadaşını arayıp bir anda müzik söylemesi goygoyların diline düştü.

?

2- Fransa’da diş hekimliği okuyan genç kızın yaşadığı Strasbourg şehrinde karşılaştığı sorunları anlattığı TikTok videosu gündem oldu.

?

3- En yakın arkadaşı ile erkek arkadaşının sürekli ‘kardeş gibi’ kavga ettiğini söyleyerek videolarını paylaşan kadın, sosyal medyanın gündemine oturdu.

?

4- Bir TikTok kullanıcısının ‘Sevgilim olsa ona nasıl hitap ederdim?’ Çektiği video sosyal medyada tepki çekti.

?

5- Simge Sağın’ın “Aşkın Olum” müziğiyle özdeşleşen Mauro Icardi, unutulmaz şarkıyı bu kez TikTok canlı yayınında kızı ve eşiyle birlikte seslendirdi.

?

6- TikTok kullanıcısı ‘Hayatımın en güzel tatili’ diyerek Suriye tatilinden sahneler paylaştı. O anlar TikTok’ta çok konuşuldu.

?

Çırağan Sarayı’ndaki mezuniyette 7-300 avroya mal olan menü ve kullanıcının TikTok videosu dikkat çekti.

?

8- Almanya’da market ve mağaza açan Türkleri, Türkiye’de market açtığı için Afganlarla karşılaştıran genç Afganların TikTok paylaşımı gündem oldu.

?

9- Bir TikTok kullanıcısının erkek arkadaşının ailesinin kendi ailesiyle buluşma anlarına dair yaptığı paylaşım viral oldu.

?

10- Dünyanın en ünlü YouTuber ve içerik üreticilerinden biri olan Alisha Marie, pasaporttaki bakımlı fotoğrafı gerçek haliyle uyuşmadığı için uçağa binemedi.

?

haber-tekman.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu